Submit Feedback
need accurate (not miscalculated/misleading), price per 100g/ml as some prices are calculated wrong, eg when a pack with 2 slices is further divided by 2 !!! (see attached), to get stupid wrong price per 100g !!! can someone/AI check all prices
I was going to say a similar thing for peanut butter, although not sure where the x4 is relevant.
Yorkshire tea.